باخیش
ایل گئچدی،باهاراولدو،خبریوخ گولوموزدن.. 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

توانمندی زنان

آیا مردان از زنان قوی ترند؟یا زنان از مردان قوی ترند.؟

زنان چه قدرتها و ویژگی هایی دارند ...

باید دید قویی بودن را به چه می بینید؟

اگر قدرت تحمل مشکلات و قدرت فکر و خلاقیت باشد که زنان توانمند و قوی هستند اما یک توانایی مهم زنان در این زمانه داره خدشه دار می شه . و اون قدرت زنان برای داشتن دنیایی پاک و سالم است . دنیایی بدون فسادهای اخلاقی و فکری ورفتاری است.

 زنان می دانند که اگر از اندام و زیباییهای خود به طور منفی استفاده نکنند چقدر در آرامش جامعه و خانواده ها موثرند.

 ولی برخی  بدون توجه به پیامدهای منفی این قضیه اقدام به نمایش تصاویرنه چندان مطلوب   بر صفحات وب می کنند و ناخواسته موجب میشوند که جوانان با دیدن این تصاویربه  تفکرات منفی و هیجانات کنترل نشده برسند.

ما زنان از این قدرت خود غافل شده ایم که نقش بزرگی در سالم نگه داشتن سرمایه های جامعه که همان انسانها و بخصوص جوانها هستند داریم ما می توانیم با ظاهری آراسته اما شکیل و زیبا و بدون خودنمایی های زنانه و برهنه کردن بدن خود اندیشه های خوب و نیک زندگی کردن را به دیگران آموزش دهیم اما گاهی از این قدرت خود استفاده نمی کنیم و اجازه می دهیم از ما استفاده جنسیتی شود.!

 بهترنیست  کمی بیشتر فکرکرده  و در رفتارهای خودتامل کنیم......!!!!!

[ دوشنبه ۱۳٩۳/٥/۱۳ ] [ ٢:۳٦ ‎ب.ظ ] [ shadi ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

تو را دوست میدارم اما بندی نیستم بر پاهایت عشق من به تو بال ست برای پریدنت آرزوی من اوج گرفتن در آسمان رویای توست دل زمینیم همیشه بودنت را می خواهد دل آسمانیم پروازت را طلب میکند گرچه می فشارد دلتنگی قلبم را در چنگ اما عشق حریف فاصله هاست و من تو را خویش را رها می خواهم رها.....
صفحات دیگر
امکانات وب