توانمندی زنان

توانمندی زنان

آیا مردان از زنان قوی ترند؟یا زنان از مردان قوی ترند.؟

زنان چه قدرتها و ویژگی هایی دارند ...

باید دید قویی بودن را به چه می بینید؟

اگر قدرت تحمل مشکلات و قدرت فکر و خلاقیت باشد که زنان توانمند و قوی هستند اما یک توانایی مهم زنان در این زمانه داره خدشه دار می شه . و اون قدرت زنان برای داشتن دنیایی پاک و سالم است . دنیایی بدون فسادهای اخلاقی و فکری ورفتاری است.

 زنان می دانند که اگر از اندام و زیباییهای خود به طور منفی استفاده نکنند چقدر در آرامش جامعه و خانواده ها موثرند.

 ولی برخی  بدون توجه به پیامدهای منفی این قضیه اقدام به نمایش تصاویرنه چندان مطلوب   بر صفحات وب می کنند و ناخواسته موجب میشوند که جوانان با دیدن این تصاویربه  تفکرات منفی و هیجانات کنترل نشده برسند.

ما زنان از این قدرت خود غافل شده ایم که نقش بزرگی در سالم نگه داشتن سرمایه های جامعه که همان انسانها و بخصوص جوانها هستند داریم ما می توانیم با ظاهری آراسته اما شکیل و زیبا و بدون خودنمایی های زنانه و برهنه کردن بدن خود اندیشه های خوب و نیک زندگی کردن را به دیگران آموزش دهیم اما گاهی از این قدرت خود استفاده نمی کنیم و اجازه می دهیم از ما استفاده جنسیتی شود.!

 بهترنیست  کمی بیشتر فکرکرده  و در رفتارهای خودتامل کنیم......!!!!!

/ 3 نظر / 7 بازدید
ღصداقت پیشهღ

زنان قدرتمند ترین در زمین اند و اماااااااااااااااااااااااااااااااا به نظرم اگر سیستم آموزشی صحیحی رو داشته باشیم که توش به فرزندانمون از بهداشته خانه و خانواده بیشتر صحبت بشه و البته به جای یاددادن ازبر کردن و حفظ کردن بیخودی راه خرد ورزی و خلاق بودن رو براشون باز کنیم به نظرم جامعه بهتری خواهیم داشت جامعه ای که در آن به جای افکار باطل و گمراه همه داری اندیشه صحیح و منحصر به فرد برای زندگی هستند موفق و سلامت باشیییییییییییییییییییی شادی گلمممممممم

دنیز

سلام شادی جان خوبی عزیز دلم ؟ [قلب] حقیقتی رو عنوان کردی که ارزشش فراموش شده واقعاً... چوخ ساغول گوزلیم اوپورم سنی [گل] از شعرهای ترکی زیبا هم باز بذار مرسی.

ب

سلام مچکرم تشریف آوردید بازم به ما سر بزنید ساغول[گل]